Header Ads

Ünlülerin Tektaş Yüzükleri

Reklam

Her gün hayranlıkla izlediğimiz pek çok ünlü, gün geçmiyor ki yeni bir aşka yelken açmasın. 

Birbiriyle yarıştıkları pırıltılı dünyalarında aşklarıyla kendilerinden sıklıkla bahsedilen dünyaca ünlü isimler evlilik teklifi sırasında aldıkları ya da hediye ettikleri pırlanta tektaşlarla büyük bir yarışın içine girmeye başladılar. Geçen zaman içerisinde aralarına yenilerinin de eklendiği bu tektaş pırlanta yarışında her sene farklı bir trend olsa da değişmeyen tek şey pırlanta karatlarının giderek büyüdüğü…

Kimi zaman futbol dünyasından ünlü bir isim bazen de dünya listelerinde adına sıklıkla rastladığımız bir yıldız… Yaptıkları iş ne olursa olsun ünlülerin de aşık olduğu bir gerçek! Ve onların da aşklarını ifade etmelerinin en güzel yolu tektaş pırlanta hediye etmek. İşte dünyanın en ünlü yıldızları ve göz kamaştıran pırlanta tektaş seçimleri…

 İşte dünyanın en ünlü yıldızları ve göz kamaştıran pırlanta tektaş seçimleri…

Beyonce

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Beyonce’un birçok kadın tarafından kıskanıldığı da bir gerçek. Nasıl kıskanılmasın ki! Güzelliğinin yanı sıra başarılı işlere de imza atıyor ve Jay-Z ile mutlu bir beraberlik sürüyor. Birçok konuda Beyonce’la yarışmak mümkün değil 18 karat pırlantası da rakipleri arasında güçlü bir yarış başlatıyor ve yüzüğünün değerinin yaklaşık 5 milyon dolar olduğu söyleniyor.

KatieHolmes

Geçtiğimiz yıllarda boşanan KatieHolmes ile TomCruise bir döneme damgasını vuran çiftlerden. O yıllarda TomCruise’un Eiffel Kulesi’nde yaptığı evlilik teklifi uzunca bir süre magazin gündeminden düşmemişti. İşte o dönemlerde KatieHolmes’ahediye ettiği tektaş yüzük yaklaşık 1.5 milyon dolar civarındaydı.

Jennifer Lopez

Tektaş pırlantasıyla adından uzun süre bahsettiren bir diğer isim de Jennifer Lopez. Hatta onun pırlantası bir dönem genç kızların seçimlerinde de önemli rol oynadı. Pembe pırlantasının gösterişine kapılanlar için yüzüğün değerinin 1 milyon 300 bin dolar olduğunu söylemek isteriz.

ScarlettJohansonn

Son yılların gözde oyuncusu ScarlettJohansonn’un tektaş pırlanta yüzüğü SoniaBoyajian tarafından tasarlanmış. Rakiplerine göre daha mütevazi bir yüzük takan ünlü yıldızın pırlantası 3 karat.

MariahCarey

Beyonce ile yarışabilen tek isim MariahCarey gibi görünüyor. 17 karatlık yüzüğünün ortasında 10 karatlık pembe bir pırlanta ve etrafında ise 58 tane küçük pırlanta işlemesi bulunuyor. Değeri ise 2.5 milyon dolar.

Eva Longoria

Kendisinden Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki başarılı oyunculuğu ile söz ettiren ünlü ismin tektaş yüzüğü zümrütlerle renklendirilmiş. TonyParker tarafından hediye edilen gösterişli yüzüğün fiyatı ise yaklaşık 150 bin dolar.

Hiç yorum yok

Diyet | Kadınca | İlişkiler | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Evlilik
Önizleme