Header Ads

İnternetten İngilizce Öğrenmenin Detayları

Reklam

İnternetten İngilizce Öğrenmenin Detayları Konusarakogren.com Sitesinde!


İngilizce öğrenenler için en çok tedirginlik yaratan konular arasında gramer ve cümle kalıpları gelmektedir. İngilizce de cümle yapısı ve kuruluşu bizdekinden farklı olduğu için öncelikle ingilizce olumlu cümleler nasıl kurulur sıralama nasıldır bunu dikkatlice öğrenmek gerekir. Olumlu cümlelerin yapılarında özne başta bulunurken yüklem ortada ve tümleç ise sonda bulunur. Cümlede kullanılan yüklemin herhangi bir olumsuzluk eki almamasına da dikkat edilmeli tabi aksi halde cümle bambaşka bir anlam ifade eder. Görüldüğü gibi Türkçede kurallı bir olumlu cümlede yüklem sonda olurken İngilizcede ise kurallı cümlede yüklem daima ortada bulunur işte bu gibi farklar da İngilizce öğreniminde zaman zaman sorun oluşturur.

Tıpkı olumlu cümlelerde olduğu gibi ingilizce olumsuz cümlele kalıbında da sadece olumsuzluk ekinin gelmesi ile yapılır ve bundan başka herhangi bir değişiklik yapmaya gerek olmaz. Yani kurduğunuz bir olumlu cümlenin öğelerinde hiçbir değişiklik yapmadan sadece bir olumsuzluk eki ile aynı cümlenin tam tersi bir ifade oluşturmuş olursunuz. İlk anlatımda kafa karıştıran bu cümle yapıları aslında Türkçe dilbilgisi derslerinde de kişileri oldukça zorlayan konulardandır. Fakat konuşarak öğren sayesinde sizler de bu öğrendiğiniz konuları İngilizceye oldukça hâkim yabancı eğitmenler ile bol bol pratik yaparak bu sorunu en kısa sürede aşabileceksiniz. Öyle ki eğitimler sonunda kat ettiğiniz yolu görünce sizler de şaşıracaksınız. Bu zamana kadar bu sistem ile 21 binden fazla kişiye İngilizceyi sevdirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İngilizce öğrenmek pek çok kişinin hevesli olduğu bir durum olsa da istenildiği gibi bir kurs bulmak ya da İngilizce eğitimi konusunda alternatifler arasından seçim yapmak oldukça zordur. Dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce artık günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sadece iş hayatı için değil günlük yaşantı için de böyledir. Sizlerin de dil eğitimi konusunda tereddütleriniz var ise siz de hemen http://www.konusarakogren.com/blog/ydsye-hazirlikta-dikkat-edilmesi-gerekenler/ linkini tıklayarak İngilizce konusunda nasıl bir yöntem uyguladığımız ve aklınızdaki daha pek çok soruya cevap bulun. Bizler en iyi öğrenme yolunun uygulamalı eğitimden geçtiğine inanlardanız ve uyguladığımız yöntem ile pek çok kişi İngilizceyi oldukça akıcı bir şekilde konuşmaya başladılar. Ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz aracılığı ile ve herke kursiyerin öğrenme eşiğini de dikkate alarak eğitim danışmanları tarafından hazırlanan programlar ile kurs sonunda maksimum verime ulaşmayı hedefliyoruz. İngilizcesini geliştirmek isteyenler için ise günlük belli bir zaman diliminde 10 dakika ile 30 dakika arasında değişen sürelerde yabancı eğitmenlerimiz ile pratik yapma imkânı sağlıyoruz. Bu şekilde yapılan bir eğitim ile öğrenilenler havada kalmamış ve herhangi bir hata yapılıyorsa bu hata anında düzeltilebilmektedir. Haliyle siz de yaptığınız yanlışı görerek tekrarlamamaya çalışıyorsunuz. Konuşarak öğren ailesi olarak İngilizce öğrenimini kâbus olmaktan çıkarmayı hedefliyoruz.

Hiç yorum yok

Diyet | Kadınca | İlişkiler | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Evlilik
Önizleme