Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Gelin ayakkabısı seçerken dikkat etmeniz gerekenler

15 Kasım 2017 Çarşamba

Düğün günü, tebrikleri ayakta kabul edeceğinizi, dans edeceğinizi, kuaföre,stüdyoya bu ayakkabılarla koşturacağınızı düşünürsek ayakkabı seçiminin de ne kadar önemli olduğu ortaya çıkar. 

Bu nedenle ayakkabınızı seçerken, rahat olmasına, fazla yüksek topuklu olmamasına ve ayağınızı terletmeyecek yumuşak bir deriden yapılmış olmasına dikkat etmek gerekiyor.Ve unutmayın ayakkabınız, uzun etekli bir gelinlik modeli giyseniz bile görünecektir.

Ayakkabı seçerken ayakların akşam saatlerine doğru şiştiğini unutmayın. Ayakkabınızı çorapsız giymemenizi öneririz ama çorapsız giyecekseniz pudralamanız önerilir. Topuk konusunda karar verirken, damat ile boy uyumunuzu da düşünün. Eğer sipariş verip ayakkabınızı imal ettirecekseniz, ayakkabınızın gelinlik provasına yetişmesine dikkat edin. Gelinlik kumaşınızı kullanarak ayakkabı imal ettirebilirsiniz.

Ayrıca topuklu bir model giymekte ısrarcıysanız,o gece için biri diğerine göre daha düz, daha rahat bir modeli de yanınıza bulundurarak istediğinizde değiştirebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Son olarak ayakkabınızın altına evlenmek isteyen kız arkadaşların adını yazmayı da unutmayın!


Önizleme
Sosyal Sorumluluk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder