Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Erkekler nasıl kadınları beğenir?

7 Şubat 2011 Pazartesi

Erkekler ne ister? Erkeklerin çok fazla süslü, bakımlı ve makyajlı kadından haz etmedikleri gerçek. Peki, erkekler gerçekte ne ister?

Erkeklerin hoşlandığı kadın modelinin genel geçer özellikleri vardır aslında... Fiziki görüntüden bahsediyoruz elbette. Peki, bu özellikler neler? 

Bakımlı el ve ayaklar
Manikürlü eller, pedikürlü ayaklar isterler. Bakımsız el ve ayaklara tahammülleri yoktur. Acayip renkli ojeler de erkeklerin hoşuna gitmez. 

French manikür ya da kırmızı ojeyi beğenirler.

Topuklu ayakkabı
Topuklu ayakkabı giyen kadınlara bayılırlar. Topuklu ayakkabı, silueti güzelleştirir, etkileyici ve çekici görünür. Erkekler kendine güvenen kadınları beğenirler.

Uzun saç
Genelde kadında uzun saçı tercih ederler. Salık saçları veya uzun at kuyruğunu çekici bulurlar.

Sade şıklık
Gösterişli detayları sevmezler. Taşlar, payetler, ipler, karmaşık formlar, drapeler, fermuarlar, fırfırlar onlara abartılı gelir.

Ölçülü dekolte
Erkekler kadınlarda ölçülü dekolteyi severler. Her yerini açan kadın, yanlış kadın tipidir. Erkekler için dekolteyi ölçülü kullanan ve kendine yakıştıran kadın çekicidir. Örneğin bir kadının bacakları güzelse bacaklarını açmasını, sırtı güzelse sırtını açmasını beklerler. Her yerini değil...
Önizleme
Sosyal Sorumluluk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder