Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu 5 kıyafet!

21 Aralık 2017 Perşembe

Okurlarımıza sevgililerinin en seksi buldukları kıyafetlerini sorduk, sizler için yanıtladılar...

Biz kadınlar her ne kadar kendimiz için giyinsekte, erkeklerin söylediği ufak bir iltifat bile kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor. Hele ki bu iltifatı erkek arkadaşımız yapıyorsa kendimize olan güvenimiz tam anlamıyla yerine gelir.

Onların dünyaları çok farklı bizim kesinlikle seksilikle uzaktan yakından alakası yok, dediğimiz şeyleri onlar hiç olmadık kıyafetleri ve parçaları çok seksi buluyorlar. Bizde okurlarımıza sevgililerinin en seksi buldukları kıyafetlerini sorduk, sizler için yanıtladılar...

Mehmet Z. 
Kız arkadaşımı dışarı çıkarken giydiği mini elbiseyle çok seksi buluyorum. Fakat sürekli böyle gezen biri bana çok doğal gelmiyor. Onun evdeki eşofmanlı halini herşeyden daha seksi ve doğal buluyorum. Hele ki gri bol eşofmanının üzerine giydiği dar beyaz atleti ile her zamankinden daha çekici gözüküyor.

Kaya G.
Basit seksi elbiseleri ile aklımı başımdan alıyor. Tüm vücudunu saran abartıdan uzak saten rengi elbisesi, altın rengi takıları ve topuklu ayakkabıları ile kliplerde en son çıkan esas kızları andırıyor. Tam anlamıyla sade ve seksi.

Semih P. 
Tabikide kot ve beyaz tişörtler. Seksi beyaz bir üst ve bacaklarını saran bir kot ile ne kadar seksi göründüğünü anlatamam. Hele bu kıyafetini doğal dalgalı saçları ve sade makyajı ile tamamladığında yabancı aktrislere benziyor.

Baran Ş. 
Kız arkadaşımı dar kalem etekler ve klasik rugan topuklu ayakkabıları ile çok seksi buluyorum.Seksiliğin gizemli olmakla alakalı olduğunu, tüm bacağını göstermesindense bir kısmının açıkta olması beni daha cezbedici buluyorum. Kısa mini eteklerdense vücudunu saran diz hizasındaki eteklerin daha seksi olduğunu, bacaklarını daha çekici gösterdiğini düşünüyorum.

Cem L. 
Bir kadını herşeyden çok iç çamaşırları seksi gösterir. Kız arkaşımın giydiği dantelli ve kibar iç çamaşırlarını çok seksi buluyorum. İmkanı olsa da evde sürekli öyle dolaşsa. Bunu giyebilen kadın kendine güveniyordur. Kendine güvenen kadınları çok seksi bulurum.

Sizde kendi yorumunuzu ve beğenilerinizi aşağıya yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder