Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kötü Giden Bir Evliliği Kurtarma Yolları

29 Nisan 2013 Pazartesi

Evliliğinizde bir şeyler tersine mi gidiyor? Ilk günlerinizi ya da flört dönemlerinizi arar mı oldunuz? Tüm bunlar ve diğer sorunlarınız için çözüm önerileri arıyorsanız eğer, işte sizlere uzman tavsiyeleri;

Sohbet
Gün içersinde ki yoğun tempodan dolayı eşler birbirlerine zaman ayıramıyor ve konuşmaya vakit bulamıyorlar. Eşinizle birlikte kendinize konuşmak için zaman ayırmaya özen gösterin. Haftada en az bir kere bile olsa bunu mutlaka yapın. Fakat konuşma diyoluğunuzu birbirinizin kusurları üzerinden değil daha yapıcı konular üzerinden yürütmelisiniz. Yani eşinizi suçlamayın. Örneğin “bana neden iltifat etmiyorsun?,” gibi soruların yerine “ hamilelik döneminde aldığım kilolarımı bir türlü veremiyorum. Beni eskisi gibi çekici bulman için bana destek olurmusun?” gibi olumlu cümlelerle diyaloğunuzu sürdürün.

Bakımlı Olun
“Bakımlı olmak” denilince bir çoğumuzun aklına pahalı kıyafetler, pahalı kozmetik ve bakım ürünleri gelir. Halbu ki bakımlı olmak hiç de düşündüğünüz gibi pahalı bir unsur değil. Günlük cilt, vücut ve saç bakımınıza özen gösterin. Günlük hafif makyajlar yapın ve ev içersinde pijama ya da çamaşır suyu desenli esofmanlar yerine düzgün temiz kıyafetlerle dolaşın. Bu hem sizin kendinizi iyi hissetmenizi, kendinize güven duymanızı sağlayacak hem de eşinizin gözünde bakımlı ve şık bir eş imajı oluşturacaktır.

Gardrobunuzu her açtığınızda sizi yansıtacak kıyafetler bulamıyorsanız eğer, Markafoni Indirim kodu’na mutlaka bir göz atın. Kaliteli, şık ve bir o kadarda avantajlı ürünleri sadece bir “tık” ile satın alarak görüntünüze farklı havalar katabilirsiniz.

Tüm bakım önerilerinize uydunuz, fakat yinede eşiniz bu farklılığı istediğiniz boyutlarda farketmediyse de endişe etmeyin havanıza hava katacak onlarca etkileyici, kaliteli parfümler avantajlı fiyatların yanı sıra ekstra %15 indirimle Misspera İndirim Kodu’nda sizleri bekliyor.

Kısacası kötü giden bir evliliği kurtarma yolları bizim elimizde..
Kimi zaman bir “tık” ötemizde, kimi zaman ise tatlı dilimizde…

Bu konuk makale indirimhediyeceki.com’a aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder