Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Erkekleri dize getirme ipuçları

3 Ekim 2019 Perşembe

Sosyoloji uzmanları, erkeklerin kalbini çalmanın sanıldığı kadar zor bir şey olmadığını belirtip bu iş için birbirinden kolay ama bir o kadar da etkili taktikler veriyorlar. 

İşte o taktikler…

Doğallık

Flört etmeyi bilen kadınlar onlardan beklenen davranışları sergilemekten çok, içlerinden geldiği gibi hareket etmeyi tercih ediyor. Beğenilmek için belli bir tarzda giyinmenize, belli bir şekilde hareket etmenize gerek yok. Doğal olun, yeter.

İlk adım

Her ne kadar cesur kadınları sevdiklerini söyleseler de, erkekler seçim hakkının onlara bırakılmasını ister. Balık kovalamaca oyununu çok severler ve genelde kovalanmak değil, kovalamak isterler.

İlgi

Kesintisiz ilgi, özel olduğunu hissettirir. Her erkek kendini bulunmaz Hint kumaşı sanır. Ama bunu bir de sizin davranışlarınızdan anlarsa, ondan daha mutlu erkek olmayacaktır. Her zaman ilgi gösterirseniz, o da sizin için her şeyi yapmaya hazır olacaktır.

Bakışlar

Bir bakış 100 kelimeden daha fazla şey söyler denir ve gerçek de budur. Bir bakışla karşınızdaki insanı cesaretlendirebilirsiniz veya ümidini kesebilirsiniz.

Flört etmeyi bilen kadınlar onlardan beklenen davranışları sergilemekten çok, içlerinden geldiği gibi hareket etmeyi tercih ediyor.

Gülümseme

Yapılan bir araştırma gösteriyor ki, erkekler kadınların gülüşünü son derece erotik bulur. 100 erkeğe sevgililerinin hangi hareketlerinin onları baştan çıkardığını sorduk. Yüzde 80’i sevgililerini güldürmeyi sevdiklerini itiraf etti.

Giyinmek

Erkeklerin sadece mini etekleri ve derin dekolteleri seksi buldukları yanlış bir düşünce. Yaratıcılıklarını uyandıran her kıyafet erkekler tarafından seksi bulunur. Dökümlü kumaşlar, bacağınızı açıkta bırakan bir etek, hatlarını ortaya koyan bir bluz, erkeklerin gözünden kaçmaz. Kendinizi rahat, doğal hissettiren kıyafetler seçin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme