Header Ads

Erkek tavlama rehberi


Yalnız kalmaktan sıkılmadınız mı? Bir sevgili bulmak için harekete geçme zamanı! İşte, 7 maddeli erkek tavlama kılavuzu

Sonsuza dek yalnız kalmayı düşünmüyorsunuz, değil mi? Bir sevgili bulmak için ne zaman harekete geçeceksiniz? Hadi, isterseniz bu süreci hızlandıralım ve sevgili bulma hedefine doğru harekete geçmenizi sağlayalım.

Size bu yazı ile erkek tavlama rehberi hizmeti sunuyoruz. İşte, yeni bir erkekle tanışmak için yapmanız gerekenler...

Öncelikle seveceğiniz, yeni bir erkekle tanışmayı istiyor olmalısınız. Unutmayın, başarmanın yarısı istemektir. Sonra işe koyulurken kaybedecek hiçbir şeyinizin olmadığına kendinizi ikna edin. Bu, "yanlış mı yaparım acaba" diye hoşunuza giden erkeklere yaklaşırken tereddüt etmenizi engeller. Her gördüğünüz erkek doğru erkek olmayabilir, evet; ama en azından tanışmak, görüşmek, şansınızı denemek önemli. Tanışın, görüşün; ne kaybedersiniz gerçekten?

Arkadaşlarınız, sizi biriyle tanıştırmaları için başvurabileceğiniz yegane kaynağınız aslında. Onlara, "Artık biriyle tanışmak istiyorum" demeyi ihmal etmeyin. Hiç ummadığınız bir arkadaşınızın tanıdığı biri, hayatınızın aşkı olabilir, kim bilir?

Kendinize çekidüzen vermekle işe başlayın. Belki alışverişe çıkmanız iyi olur. Gardırobunuzu yenilersiniz. Bu sayede kendinizi iyi hissedersiniz. Hem kendinizi iyi hissettiğinizde etrafınıza da pozitif enerji yayar, iyi bir etki bırakırsınız.

Öyle ev ile iş arasında mekik dokumak da neyin nesi? Yoksa iş günleri öğle yemeklerini de ofiste, masa başında mı yiyorsunuz? Hadi bakalım, bu kadar içe kapanmak yeter! Şimdi dışarı çıkma vakti! Kimbilir, belki bir kafede ya da bir bankta yakışıklı bir adamla karşılaşma ihtimaliniz vardır. Böyle birini gördüğünüzde onun yakınına oturup göz teması kurmayı ihmal etmeyin.

Aynı şekilde akşamları da dışarı çıkmalarınızı sıklaştırın ve barda hoşunuza giden birini gördüğünüzde arkadaşlarınızın yanından uzaklaşın ve ona yaklaşın. Bakışlarınızla size yaklaşması için onu cesaretlendirin.

Bugüne dek küçümsediğiniz, gitmemek için türlü bahaneler bulduğunuz arkadaş düğünü, bir tanıdğın doğum günü gibi davetlere açık olun. Bekar erkeklerin çok olacağını tahmin ettiğiniz etkinlikleri kaçırmayın!

Erkeklerin daha fazla olduğu spor aktivitelerine ya da kurslara katılın. Böylece kendi sosyal çevrenizin kısıtlı olmasından kaynaklanan erkek yetersizliğinden kurtulmuş olursunuz.

Girişken olun. Yani diyelim ki asansörde bir yakışıklıyla karşılaştınız. Ona "merhaba" demekten, hatta meyilliyse muhabbeti daha da ilerletmekten çekinmeyin. Yolda karşılaştığınız arkadaşınızın tanıştırdığı ya da spor salonunda selamlaştığınız biri de olsa, eğer hoşunuza giden erkekse o, bir yerde tesadüfen gördüyseniz sanki iki eski arkadaşmışsınız gibi muhabbete girin.

loading...

Hiç yorum yok