Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sizi yeterince sevmediğini gösteren işaretler!

17 Ocak 2016 Pazar

Beni gerçekten seviyor mu sorusuna cevap bulamıyorsanız ve birlikte olduğunuz kişinin duygularından emin değilseniz, bu işaretlerden bir fikir edinebilirisniz.

Birlikte olduğunuz kişi sizi sevdiğini söylese de, bazen inanmakta zorlanırsınız. Bunun sebebi genellikle, sevdiğini söyleyen kişinin sevgisini hareketleriyle belli etmemesinden kaynaklanır. Size olan tavırlarını yakından incelerseniz, ne olup bittiğini daha kolay anlayabilirsiniz.

Sizden değişmenizi bekliyorsa…

Özellikle dış görünüşünüze yönelik eleştiriler ve değişim beklentileri varsa şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Birini gerçekten sevdiğinizde, onu olduğu gibi seversiniz. Elbette, size tavsiyeler verebilir ancak ısrarlı tekrarlar duyuyorsanız, bir konuşmaya ihtiyacınız olabilir.

Ailenizle tanışmayı reddediyorsa…

Evet, aileyle tanışmak gerçekten büyük bir adım ve evet biraz korkutucu… Yine de, eğer sizi gerçekten seviyorsa, birkaç aydan sonra ailenizle tanışmak için can atıyor olmalı. Eğer bundan sürekli kaçıyorsa, bilin ki, ters giden bir şeyler var.

İlişkinizi gizliyorsa…

Normal şartlarda sizi seven biri sizinle birlikte olduğundan gurur duyar, bunu herkese duyurmak ister. Başkalarının yanında sizi öpmek, elinizi tutmak istemiyorsa, ‘neden bir erkek sevdiği kadınla görülmek istemez?’ diye kendinize sormalısınız.

Bilerek sizi utandırıyorsa…

Bazı şakalar farkında olmadan utandırcı olabilir, bunlardan bahsetmiyoruz. Her şeye alınmanız sizin için hayırlı olmaz. Ancak, başkalarının yanında sizinle alay ediyor, sizi üzecek aşağılamalarda bulunuyorsa, bu size hiç saygısı omadığını gösterir. Böyle bir kişinin de sizi sevdiğini düşünmek pek olası değil.

Hayallerinizden vazgeçmenizi istiyorsa…

Birlikte olduğunuz kişi sizi her şekilde desteklemeli. Başkalarına imkansız gibi gelen bir hayaliniz bile olsa, sırtınızı dayayabileceğiniz ilk kişi o olmalı. Belki bulutların üzerinden inip gerçek dünyayı görmeniz gerektiğini düşünüyor olabilir ancak, sizi hiç bir zaman hayallerinizden uzaklaştırmamalı.

Sizi aldatıyorsa…

Gerçek bir sevgide bildiğiniz gibi aldatma söz konusu bile olmamalı. Bazı çiftler bir seferlik kaçamakların üstesinden gelebiliyor, ki bu gerçekten düşük bir ihtimal ama bu olay birden kez başınıza geldiyse üzerine düşünmenize bile gerek. Hemen uzaklaşın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme