Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kız arkadaş bulmak daha kolay

26 Şubat 2016 Cuma

İdeal eş, sevgili, arkadaş bulmak hiç kolay değildir. Bu kişiyi bulup emin olana kadar çok uzun zaman geçebilir. Bazen de hiç beklenmeyen bir anda karşınıza çıkabilir. Tabii bu durum için şans faktörü kadar erkeğin hareketleri, ilişkideki tutumu da önemlidir.

Kız arkadaş bulmak için bir erkeğin dikkat edeceği bazı konular vardır. Bunlardan ilki, erkeğin partneri ile arkadaş olabilmesidir. İyi, sağlıklı, uzun süren bir ilişki için önemli olan arkadaşlık konusuna kızlar genellikle dikkat ederler. İyi günlerde güzel anlarda beraber olunacağı gibi kötü zamanlarda da destek olmak, arkasında olmak önemlidir. Beraber ders çalışabilmek, sinemaya gitmek, tatile çıkmak… Ortak hobi bulmak daha çok zaman geçirmeye bu da iyi bir arkadaşlık kurmaya yardımcı olur.

İkinci nokta dürüst olmak. Kızların en önem verdiği noktalardan biri de dürüstlüktür. Her ne konu olursa olsun onun hakkında açık olunmalı ve bu ilişkinin başında konuşulmalıdır. Yakalanan küçük bir yalan bile güvenin sarsılmasına sebep olacaktır. Bu sebeple dürüstlük ve ilişki hakkında net düşünceleri açıkça belirtme önemlidir. Dürüstlüğe dikkat eden bir erkek, kızların güvenini kazanabilmekte ve bir erkeğin kız arkadaşının olmasını daha kolay sağlayabilmektedir.

Bir diğer önemli nokta ise ilgi. Kızlar ilgi görmekten, aranmaktan, değerli olduğunu hissetmekten hoşlanırlar. Güzel sözleri içten gelerek duymak kızlar için önemlidir. Bunu başarabilen erkekler bir adım öndedir.

Bütün bunların yanında bir erkeğin kendine bakması da kız arkadaş bulmada etkilidir. Giydiği kıyafet temiz, kendisine, üzerine yakışan bir kıyafet olmalıdır. Kişisel bakımına özen gösteren ve etkili bir parfüm kullanan erkekler kızların her zaman daha fazla ilgisini çekmektedir.

Erkek kendisi olmalıdır. İstemediği bir kimlik haline sırf karşı taraf için girmemelidir. Bütün bunlara dikkat ederek kız arkadaş bulmak daha kolay olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme