Header Ads

Kadınları seksten soğutan 7 erkek alışkanlığı!


Başı ağrıyor, yorgun hissediyor diye sevişmeyen kadın yoktur. Erkeğin sevişmekten soğuttuğu kadın vardır. İşte erkeklerin değiştirmemekte ısrar ettiği 7 temel davranış!

1. Leş gibi kokmak!
İnsan vücududur, kokar! Neticede içinde bağırsak diye bir organ var! Ağız denen oluşumun içinde yemek artıkları bakteri üretir. Deri dediğimiz örtünün gözeneklerinden yediğinin içtiğinin kokusu çıkar. Nedendir bilinmez, erkek su sevmez. Yıkanmadığı gibi dişlerini fırçalamaz, üstünü başını değiştirmez. Sonra da vücudunun, soluğunun kokusunu duymaya kadını mecbur eder! Bu kokulara tahammül edemeyen kadın ise sevişmekten kaçar.

2. Hemen konuya girmek!
Erkek için penisinin büyümesi sevişmek için gerekli ve yeterli bir nedendir. Oysa kadının, heyecanlı penisi kabul edebilmesi için ilk ihtiyacı olan dokunulmak, okşanmak ve sevilmektir. Bu olmadığında kadın ikametgah arayan penise açılamaz. Bunu anlamayan penis ısrar ettiğinde ancak “işgalci” olur. Çok basit: İşgal edilirken canı acıyan kadın ise, elini yakan sobadan uzak durur gibi uzak durur sevişmekten.

3. Bazen işlevi bile değil!
Beden sinirlerden oluşur ve bu sinirler okşanarak uyarıldıklarında cinsel ilişkiden daha büyük zevk verirler. İşte kadınlar da bazen sadece sevişmek isterler, cinsel ilişkiye girmek değil! Sevişirken, erkeğin hep penisiyle ilgilenmesi, onunla ilgili iltifatlar duymak istemesi kadını ilk zamanlarda rahatsız, sonra gitgide sinir eder. Zevk alacak yerde penise methiyeler düzmek zorunda kalmak, onu diri tutmaya çalışmak istemez ve arkasını döner uyur!

4. “Valla dışarı boşalıcam, bana güvenmiyo musun!
Hamile kalmak istemeyen kadın, erkek prezervatif kullansın ister. Tam o anda “Yok valla dışarı boşalıcam, bana güvenmiyo musun?” lafını duymak istemez.

5. Sen yok saydığında yok olsaydı keşke!
İlişkiye dair çözülmeyen sorunlar, kadını sevişmekten alıkoyar. Ortak hayata dair paylaşılmayan sorumluluklar, misal kira ödemek, buzdolabına yiyecek koymak, erkeğin penisi için sorun olmayabilir, ama kadının sevişme arzusu duyması önünde engeldir.

6. Sen bunları nereden biliyorsun?
Kadın erkeğe zevk vermek için çaba harcamasa bir dert, bütün hünerlerini sergilese başka dert. Çünkü erkek şöyle diyecek: Sen bunları ne zaman öğrendin? Sonuçta “En iyisi hiçbir şey yapmamak” der kadın ve sevişmez.

7. Kimse kendini yeterince beğenmez
Kadın güzel olduğunu duymak ister. Salonda, sokakta, cep telefonu mesajında değil, yatakta sevişirken! Erkek penisinden kafasını kaldırsın ve beğendiği yerlerini ona söylesin ister. Kendisiyle ilgili hiçbir iltifat duymayan kadın sevişme isteği duymaz.

Hiç yorum yok