Header Ads

Kalbini ilk buluşmada fethedin


Onun kalbini kazanmak için görüntünüze dikkat edin. İlk buluşmada onun kalbini kazanabilmek için görüntünüze çok dikkat etmelisiniz. İşte tavsiyeler. 

İşe saçlarınızdan başlayın. Eğer uzun ve düz saçlarınız varsa akşam yatmadan önce uçlarını bigudi ile sarın.

Böylece sabah açtığınızda romantik buklelere sahip olacaksınız. Ancak saçlarınız kıvırcıksa düz fön sizi son derece sade ama güzel gösterecektir. Maksat biraz değişiklik yaratmak nasılsa…

Abartılı dekolteden kaçının

Kıyafetinize gelince… Sade ama şık bir kıyafet seçin. Abartılı dekolteden kaçının. Geldik son aşama olan makyaja… İlk olarak cildinizi özenle temizleyin ve bir nemlendirici sürün. Ardından bir süngerle fondöteninizi sürün. Üstünden bir kat şeffaf pudra ile geçtiğinizde ten renginiz daha mat ve sağlıklı olacak.

Çiçek kokulu parfüm

Biri açık, diğeri koyu olmak üzere iki renk far kullanın. Açık rengi göz kapağından başlayıp tüm kaş altına, koyu rengi de sadece göz kapağınıza sürün. Ardından kirpiklerinize iki kat rimel sürüp fazlalığı bir kirpik fırçası ile alın. Yüzünüze allıkla sağlıklı bir renk verdikten sonra mat bir ruj sürün. Çiçek kokulu bir parfüm sürdürten sonra randevuya hazırsınız..

Hiç yorum yok