Header Ads

Ünlüler Ve Saatleri


Saat dünyasında kişiden kişiye ayrı bir hava katan, bir birinden renkli, kullanışlı, estetik bir yapılı, şık ve göz alıcı tasarımlar sayesinde saat kullanıcıları ve saat hayranları için çok çok önemli bir aksesuardır. İster erkek olsun ister kadın olsun vazgeçilmez bir tutkudur saat. Tabi çocukları da unutmamak gerek. Bu saatler insanlara yani size değer katacak, sizin zevk ve düşüncelerinizi uyandıracak. İster en ucuz saat olsun ister en pahalısı olsun hiç biri sorun değil sadece size hitap etmesi ve beğenmeniz için çok önemli rol oynar saatler.

Peki, ünlüler hangi saatleri kullanıyor? İşte ünlüler ve saatleri. Ünlüler de herkes gibi kendine yakışan, kendine özgü saatleri kullanmayı ister. Ünlülerin de arasında saat tutkunları var tabi ki. Bunları tahmin edebilirsiniz aslında. İşte o saat tutkunlarının birkaç kişisi; Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz, Arda Turan, Fatih Terim, Kıvanç Tatlıtuğ, Tarkan…….

Neden hep erkek oldu diye düşünmeyin kadın saat tutkunları da var. İşte o kadın saat tutkunları; Rihanna, Adriana Lima, Beren Saat , Elçin Sangu…. Şimdi ise bu ünlülerin hangi saatleri kullandıklarının bakalım. Acun Ilıcalı her zaman olduğu gibi yine kendini ve şıklığını gösteriyor bu saatte.

Kullandığı saat ise Richard Mille’ nin RM 001 Felipe Massa modelidir. Fiyatı ise 150 bin dolar yani 532 bin Türk lirasıdır. Diğer ünlümüz ise Fatih Terim olsun. Fatih Terim ise saat kullanırken maçlardaki şıklığını saatleriyle tamamlayan, zeki ve yakışıklı bir hocadır. Terim, Rolex, ve Iwc gibi markaları tercih etmektedir. Yaklaşık 90 bine varan fiyatları vardır.


Çok nadir saat değişikliği yapmaktadır. İşte ünlüler ve saatleri böyle kendi zevkini ve güzelliğini hep ön planda tutuyorlar. Ünlülerin kullandıkları bu saatlerin fiyatı fazla olsa da kendi şıklığını, estetikliğini ve göz alıcı zevkini her zaman kullanmaktadırlar. Bu isimler en çok kullandıkları saatlerle bilinecekler. Saatin günümüzde en önemli yer tuttuğunu bize öğretecekler. Göz alıcı ve göz kamaştırıcı farklı model ve tasarımların hep kullanılması dileğiyle.

Hiç yorum yok