Header Ads

Gerçek aşkı bulduğunuzun 8 işareti


Görüştüğünüz kişinin sizin için doğru insan olup olmadığını merak ediyorsanız, şu soruları kendinize sorun...

Aşk peşindeki yolculuğunuzda birçok olası kişi ile karşılaşacaksınız. Kimileri size başlarda harika görünebilir; ancak daha sonra tam bir ahmak olduğunu fark edebilirsiniz. Kimileri tek gecelik ilişkiler gibi kısa süreli karşılaşmalar olabilir. Kimileri ise durup gerçek aşkı bulup bulmadığınızı sorgulamanıza yol açacak harika bir kişiliğe ve akla sahip, size karşı gerçekten ilgi gösteren kişiler olabilir.

Görüştüğünüz kişinin sizin için doğru insan olup olmadığını merak ediyorsanız, şu soruları kendinize sorun:

Bu kişi sizi, siz olduğunuz için mi seviyor?
Doğru kişi, sizi olduğunuz gibi sever. Yargılamaz, başkalarıyla karşılaştırmaz ya da eleştirmez. Çünkü sizin kendinize özgü bir birey olduğunuzu anlar. Hakkınızdaki her şey hoşuna gider; hatta sizin fark edemediğiniz yerlerde bile güzellikler görür.

Olduğunuzdan daha fazlası olmanız için size ilham veriyor mu?
Onunla olmak, sizi geriye götürmektense, gelişmenizi ve yükselmenizi sağlar. Onunla iken daha iyi bir kadın ya da erkek gibi hisseder ve onun için daha da iyi olmak istersiniz.

İhtiyacınız olduğunda yanınızda mı?
Doğru kişi her şartta, gece gündüz, yağmur çamur dinlemeden yanınızda olandır. Problemlerle yüzleşme anında sizi asla yalnız bırakmaz. Sizi derinden önemser – hatta belki de kendini önemsediğinden daha fazla.

Sizi mutlu ediyor mu?
Onunla iken ya da onu düşünürken sürekli gülümser ve kahkaha atar, mutlu olursunuz. Zaman zaman tartışsanız da sorunları haftalarca uzatmaz, kolayca barışırsınız. Birlikte geçirdiğiniz mutlu anlar, mutsuz olanlara ağır basar.

Kendinizi hayatınızın geri kalanında onunla birlikte görebiliyor musunuz?
Doğru kişi, sonsuza dek birlikte olacağınızı düşündüğünüz kişidir. Ne olursa olsun, hangi şartlarda yaşarsanız yaşayın, birlikte olacak ve her zaman yanında duracaksınız.

Onu gördüğünüzde heyecanlanıyor musunuz?
Doğru kişi, onu her gördüğünüzde sizi heyecanlandırandır – daha yeni tanışmış olsanız bile. Buluşmak için sabırsızlanırsınız. En yoğun anlarda bile onu görebilmek için zaman yaratırsınız. Çünkü sizin için çok önemlidir.

Yanındayken kendiniz olabiliyor musunuz?
Şapşal, çılgın, çocuksu, zayıf, somurtkan ya da huysuz bile olsanız gerçek aşkınız yanında yargılanmaktan çekinmeden bunların hepsi olabilmelisiniz. Onun yanındayken faklı bir kimliğe bürünmeye ihtiyaç duymazsınız; o da sizden böyle bir şey beklemez.

Onu seviyor musunuz?
Sevginin olmadığı yerde ilişki olamaz. Doğru kişi, tüm kalbinizle koşulsuz sevdiğiniz biri olmalıdır. Sevginiz, görünüşle, kişisel başarıyla, servetle, aileyle, sosyal statü ile ya da kariyerle ilgili değildir. Sevginiz onun olduğu “kişinin” sonucudur: kişiliği, değerleri ve etik anlayışı.

loading...

Hiç yorum yok