Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Acaba benden hoşlanıyor mu?

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Karşınızdaki erkeğin sizinle birlikte olmak isteyip istemediğini nasıl anlarsınız?

Kız muhabbetlerindeki bilgelik, kişisel deneyimden gelir ve ‘Benimle olmak isteyip istemediğini nereden bileceğim?’ gibi sorulara yanıt almanın en iyi yollarındandır. Size ilgi duymadığını öğrenmek istediğiniz biri varsa, işte size birkaç tavsiye:

Vücut dili

Bir erkek sizinle ilgili ise göz teması kurmaya çalışır. Göz teması ne kadar uzun ise o kadar iyidir. Konuşurken size doğru yaslanır, fiziksel olarak yakın olmaya çalışır. Kimi erkekler kolunuza ya da omzunuza hafifçe dokunabilmek için bahaneler üretirler. Yakınınızda duruyorsa eğer, korkacak hiçbir şeyiniz yok. Eğer bir erkek ilişki konusunda birilerine danıştıysa, vücut dilinin sizi dikkatli bir şekilde dinlediğini göstermesi gerektiğini bilir.

Evet diyen davranışlar

Eğer bir erkek gerçekten ilgiliyse telefon numaranızı ister. Erkekler, arkadaşlarınızla tanışmak isterler ve sizi istiyorsa sizi de kendi arkadaşlarıyla tanıştırmak isterler. Bazı çiftler bu konu yüzünden ilişki terapilerine gidiyor. Birçok erkek, ilgi duyduğu kadına iltifat eder ve kadının ihtiyaçları konusunda dikkatli davranır. Favori renginizi, doğum gününüzü vs. hatırlar.

Hayır diyen davranışlar

Eğer bir erkek randevunuza geç gelir ya da daha da kötüsü hiç gelmezse, bu kötüye işarettir. Böyle bir durumda ayrılmalı ya da ilişki terapisi görmelisiniz. Eğer bir erkek aramaz ya da aramalarınıza veya mesajlarınıza yanıt vermezse fazla ümitlenmemelisiniz. Göz teması kurmaya zorlanıyorsanız ve sizden uzaklaşıyor gibi görünüyorsa, muhtemelen bir şeyler anlatmak istiyordur.

Bir erkeğin sizi istediğini anlayabilmenin en önemli yolu, sizi dinleyip dinlemediğine, duyup duymadığına, anlayıp anlamadığına dikkat etmektir. Bir kadın ve bir birey olarak, üzerinize yaptığı kişisel yatırımdan daha önemli bir gösterge yoktur.

İşte size birkaç kız arkadaş tavsiyesi:

Kalbini sizinle paylaşmayan kimseye kalbinizi açmayın. Ne hissettiklerini merak etmek zorunda kalmamanız gerekiyor.

Sizden hoşlanmayan birini seçmeyin; hayat oldukça güçleşebilir.

Sevilmeye, özlenmeye ve çabaya değersiniz; eğer buna siz inanmazsanız karşınızdaki hiç inanmaz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder