Header Ads

Erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu 10 şey


Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu şey sadece seksi bir iç çamaşırı değildir. Bu olmadan da çekici görünebilirsiniz.

Dağınık saçlar
Saçlarınızı güzelleştirmek için çok fazla zaman ve para harcayabilirsiniz, ancak erkekler saçlarını doğal haliyle bırakan kadınları daha çekici buluyor.

Makyajsız
Çoğu erkek, doğal makyaj veya makyaj yapmayan kadınları tercih eder. Bunun sebebi yalnızca doğallığı sevdikleri için değil. Çoğu erkek, bir kadını öpmek istediğinde, ruj sürmüş olmasını büyük bir başarısızlık olarak buluyor.

Ayva göbeği
Popüler inancın aksine, tamamen düz olan ince bir karın, erkeklerin isteyeceği bir şey değildir. Bir kadında, göbekten daha yumuşak ve daha yuvarlak olan daha güzel bir şey yoktur. Gelmiş geçmiş en seksi kadınlardan biri olan Marilyn Monroe ise durumu şöyle açıklamış: "Göbeği olmayan bir kadın balkonsuz ev gibidir". Bu söze katılmak biraz güç olabilir.

Sabah esnemeleri
Tabii ki, erkekler kısa etek ve yüksek topuklu ayakkabı giyen kadınlardan çok hoşlanır. Ancak bir ev ortamında bir kadını izlemek daha da seksi olabilir. Erkekler, yataktan pijamalarıyla kalkan ve esneyen kadınları daha çekici bulurlar. Erkekler bu tür kadınları daha açık ve savunmasız buluyor.

Kırışıklıklar
Kırışıklıklar, kadınları erkeklerden daha çok rahatsız eder. Aslında çoğu erkek, kadınların yüzündeki çizgileri cazip buluyor. Sonuçta, kırışıklıklar deneyimin, olgunluğun ve bilgeliğin temsilcileridir.

İyi bir iştah
Erkekler hiç durmadan diyet yapması gerektiğini düşünen kadınları cezbedici bulmuyor. Bir erkeğin önünde istediğiniz her şeyi rahat rahat yemeniz; kendinize güvendiğinizi ve başkalarının görüşlerini umursamadığınızı anlatıyor. Böyle bir kadın, erkeğin güvenini çok çabuk kazanılır. Ancak unutmayın: her şeyin çoğu zararlıdır. O yüzden ilk randevunuzda siz siz olun fazla yemek yemeyin.

Gözlükler
Gençken gözlük takmak gerçek bir işkence olabilir ama yetişkinlerde bu aksesuar tamamen ters etki yaratarak kadınları sıcak ve seksi gösteriyor. Aslında, gözlük takan kızlar, fark etmeselerde, erkekler tarafından daha fazla fark edilirler. Gözlükler kadınları kendinden emin ve bağımsız hale getirir.

Bikini izleri
Kadınlar, vücutlarındaki bronzlaşmamış bikini izlerini gördüklerinde rahatsız olurlar. Ancak, kadınların sorun olarak gördükleri bu izler, erkekleri hiç rahatsız etmiyor. Aslında, çoğu erkek kadınların ciltlerindeki bronzlaşmış ve bronzlaşmamış kısımlardaki keskin kontrastı oldukça seksi buluyor.

Maxi etekler
Uzun ve uçuşan bir etek, mini etekten daha az seksi görünüyor. Maxi etekler, çözülmeyi bekleyen bir sır gibi. Partneriniz güzel bacaklarınızı binlerce kez görse bile, maxi etekler hayal gücünü tekrar tekrar zorlayacaktır.

Yalın ayak
Çoğu erkek kadınların çıplak ayaklarını son derece seksi buluyor. Evlendikten sonra zaman içinde erkekler kadınların ayakları çıplak olarak daha az görürler. Yine de siz siz olun zaman zaman evde çıplak ayakla dolaşın. Kesinlikle seksi bulduklarını söyleyebiliriz.

loading...

Hiç yorum yok