Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sevgiliniz olmaması için ne yapabilirsiniz?

7 Ekim 2017 Cumartesi

Hayatınıza kimse girmesin, kimseye sarılamayın, kimse sizi sevmesin, yapayalnız yaşayıp gidin diye bunları yapmanız şart!

“Beni kabul eden böyle etsin”
“Beni seven böyle sevsin” deyip üstünüze başınıza dikkat etmeyin, saçlarınız süpürge sapı gibi, paspal gezin.

“Beni niye terk etmişlerdi?”
Önceki ilişkilerinizin neden bittiğini, gidenlerin neden gittiğini düşünmemeye çalışın. Bazı davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini aklınızdan bile geçirmeyin.

Hemen gelin-güvey olun
Biriyle karşılaştınız ve ona kafanızda “sevgili adayı” statüsü verdiniz. Birkaç defa buluştunuz. İyice tartmadan, anlamadan davranışlarından mana çıkarın ve sizinle bir ilişkiye başlamak istediğine kendi kendinize emin olun, sevgili olmuşunuz gibi davranmaya başlayın.

Seks seks seks...
Dekolteyi abartın. Erotik şakaların dozunu artırın. Neden bahsederseniz edin, konu dönüp dolaşıp hep sekse gelsin. Kendinize Nermin Candan’ın Seks seks seks isimli şarkısını armağan edin.

Mevlana ne demiş?
Hiç makyaj yapmayan biriyseniz bile makyajsız gezmeyin. Topuklu ayakkabı giymeyi sevmediğiniz halde topukluları ayağınızdan çıkarmayın. Spor giyinmeyi sevseniz de ütülü kumaş giysileri tercih edin. İnanmadığınız fikirleri hayat mottonuzmuş gibi ağzınızdan düşürmeyin: “Mevlana ne demiş? Ne olursan ol gel” gibi...

Haklıyım, mutluyum!
Kimse fikirlerini ona kabul ettirmeye çalışan biri ile birlikte olmak istemez. Her konuda muhalif taraf olun ve düşüncenizin doğruluğunu ispatlamaya çalışın. Tartışmayı kazanın, etkilemeye çalıştığınız karşınızdaki kişiyi kaybedin.

Hayat hep bana güzel olsun
Önce hep kendinizi düşünün. Restorana mı gittiniz, sizin seçtiğiniz masada oturun. Yeni giysiler mi alıp giydiniz, hep iltifat bekleyin ama hiç karşıdaki ne giymiş nasıl olmuş umursamayın, gördükleriniz hoşunuza gitse de güzel sözler söylemek aklınıza gelmesin.

Pintiyim, mutluyum!
Asla hiçbir şeyinizi paylaşmayın. Oturun, yiyip için ve hesabı hep ona ya da kalabalıksanız diğerlerine yıkın. Küçük hediyelerle sürprizler yapmayı boş verin.

Hoşgörüyü bir kenara bırakın
Her şeyi eleştirin. Affetmeyin. Yüce gönüllü olmak kim siz kim!

Atar yapmaktan vazgeçmeyin
Hep gergin, hep huzursuz, hep sinirli olun. Direksiyonu küfrederek kırın, telefonu lanet ederek açın, aniden parlayın ve bütün bunları yapmakta ne kadar haklı olduğunuza gerçekten inanmaya devam edin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder