Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Adwords İletişim İle Yardım Hizmetleri

25 Ocak 2018 Perşembe

Google’ın sunduğu reklamcılık hizmetinin adı olan adwords yönetimi ile reklam veren kullanıcıların reklamları aranan anahtar kelime ile ilişkilendirilir ve arama motorlarında en üst sıralarda yer edinmesi sağlanmaktadır. Adwords iletişim destek hattı telefon numarası belirtilerek tüketici ve müşterilere kolaylık sağlanmaktadır. Adwords hesap yönetimi kurulumu , reklam oluşturma, faturalandırma vs… gibi birçok konu hakkında Google çalışma ekibinden destek alınmaktadır.

Adwords iletişim sadece sabit telefonlar üzerinden yapılan aramaların yanı sıra cep telefonlarından da ücretsiz şekilde aranmaktadır. Adwords, Analytics ve Google Business gibi hizmetleri hakkında yardım alınmaktadır. Bu hat diğer hatlara oranla ücretsiz bir hattır. Her müşteri kesiminin tercihi bir hat olarak da bilinmektedir.

Adwords İletişim Ve Çalışma Prensipleri

Adwords ekibi ile müşterilerin yaptıkları uzun süreli yardım konuşmaları sonucu herhangi bir ek ücret alınmamaktadır. Google Türkiye de adwords ile ilgili yardım alınacak daimi telefon numarası 444 56 71’dir. Böyleilikle daha çok sayıda müşteri ve tüketici kesimin ihtiyaçlarına rahat bir şekilde cevap verilmektedir. Hem cep telefonlarında hem de sabit telefonlardan yapılan aramalarda herhangi ücret talep edilmemektedir.

Adwords iletişim ve ekibi hafta içi ve hafta sonu tüm günün kapsayan belirli çalışma saatleri ile destek hizmetini sunmaktadır. Türkçe yardımın yanında da yabancı dillerde de destek alınmaktadır. Adwords hesap kurulum, hesap yönetimi, reklam çalışması, anahtar kelime eşleşme türleri vs.. gibi konularda da destek sunulmaktadır.

Adword iletişim ile Kaliteli Destek Hizmeti

Google adwords, dünyanın en büyük arama motoru olan Google da ürün ve hizmetlerle ilgili yapılan web sitelerin tıklanma sayısını artırarak arama motorlarında rakip sitelere oranla daha çok ziyaretçiyi çekmek amaçlanmaktadır. İnternet ortamında yeni müşterilere ulaşmak için bu yöntem ile belirlenen koşullar ile şekillenen kriterler müşterilere en iyi şekilde yansıtılmaktadır.

Adwords iletişim ile belirlenen sorunlara yönelik kapsamlı araştırmalar yapılmakta ve müşterilerin sorunları büyük bir hızla giderilmeye çalışılmaktadır. Belirlenen daimi telefon numaralarında yapılan arama sonuçları birçok farklı kesim üzerinde etkili olmaktadır. Yapılan yardım ve destek konuşmalarında müşteri verimliliği ve kaliteli destek hizmetleri sağlanmaktadır.

İnternet Ortamında Artan Destek Hizmetleri

İnternet, kuşkusuz ki çağımızın en önde gelişme gösteren teknoloji ürünlerinin başında yer almaktadır. Zaman geçtikçe her alana yönelik farklı uygulamalar ve bilgilerle şekillenen web sitelerinin kendini sanal alemde göstermesi ile doğru içerikte bir siteye ulaşma imkanı azalmaktadır. Bu tür durumlarda gerekli bilgilere sahip sitelerin belirlenmesi içi devreye giren birçok farklı kurumlar ile süreklilik sağlanmaktadır.

Gelişme ve değişmeye paralel olarak ilerleyen teknoloji büyük bir ivme kazanmaya devam etmektedir. Gelişimin yaşandığı sanal ortamlarda kalıcılık süresinin uzatılması da doğru ve kaliteli içeriklere sahip ürünlerin yardımı il oluşmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme