Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Flört döneminde yapılması gerekenler...

12 Mart 2019 Salı

Güzel bir ilişkiye başlamanın yolu iyi bir flört dönemini yaşamaktan geçer. Peki flört döneminde neler yapılmalı?

Duygularınızın yoğunluğunu belli etmeyin
Karşınızdaki kişiyi yeni tanımaya başladığınız şu dönemde tedbirli olarak davranmanızda fayda vardır. Bu şekilde karşınızdaki kişinin düşüncelerinden emin olmak için kendinize şans vermiş de olursunuz.

Fazla konuşmamaya çalışın
Kısa bir zaman aralığında birbirinizi tanırken karşınızdaki partnerinizin çok konuşarak sıkılmasını sağlayabilirsiniz. Bu yüzden gerektiği kadar konuşun. Sürekli sorular sormayın.

Görüşme talebi için sürekli baskı yapmayın
Her gün görüşme fikri yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Çünkü henüz ilişkiye başlamadınız güzel bir ilişkinin hazırlık aşamasındasınız. Bu yüzden fazla talepkar görünmeyin.

Her söylediğini ciddiye almayın
Belki de karşınızdaki kişi sizin nasıl biri olduğunuzu anlayabilmek için küçük oyunlar oynayacaktır. Sakin ve mantıklı şekilde sorularına cevap vermeye çalışın. Sinirlenmeden rahatlıkla sorularını yanıtlayın.

Sabırlı olun
Flört dönemi ya flört dönemi olarak kalacaktır ya da mutlu bir ilişkiye dönüşecektir. Ama aceleci davranmayın.

Beklemediği bir anda iltifat ederek şaşırtın
Gün içinde mesajlaşırken gününü güzelleştirecek ve onu mutlu edecek sözler söyleyin. Küçük ve anlamlı bir söz onu etkileyeceltir.

Gizemli olun
Her buluşmanızda kendinizle ilgili yeni bilgiler öğrenmeye çalışmasına izin verin. Gizemli olmak her zaman merak uyandırır.

Her zaman gülümseyin
Gülümsemek her zaman ortamdaki havayı güzelleştirir. Karşınızdaki kişiyle buluştuğunuzda sık sık gülümseyin. Onun yanında mutlu olduğunuzu anlaması hoşuna gidecektir.

Onun ile ilgili bilgileri unutmayın
Örneğin; doğum gününü, en sevdiği yemeği, size önerdiği filmi sakın unutmayın. Hakkında bildiğiniz şeyler onun size olan yakınlığını arttıracaktır.

Nazik olun
Buluşma sırasında ya da telefonda konuşurken nazik olun. Kelimelerinizi seçerken nazik bir dille karşınızdakini harekete geçirin.

Önizleme
Sosyal Sorumluluk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder