Son yazılar

Blogger tarafından desteklenmektedir.

'Sevgilim beni aramıyor' diyorsanız...

29 Ekim 2018 Pazartesi

"Sevgilim beni aramıyor, sormuyor" diyorsanız; aklınızdan "Aramayan erkek neden aramaz?" sorusu geçiyorsa yazımızı mutlaka okuyun!

Erkekler aslında hiç de karmaşık ve anlaşılması zor yaratıklar değiller. Sadece sizin öyle olduklarını düşünmenizi istiyorlar. Karmaşık mesajlar verdikleri de yok.

Eğer erkek kadını aramıyorsa işte kadının uydurduğu mazeretler:


"Çok sık seyahat ediyor"
‘Canım’, ‘Bebeğim’ sözleri sizi aldatmasın. Bu tatlı sözlerin bir anlamı yoktur. Bunları söylemek kolaydır, o kadar. Eylemler sözlerden daha çok şey ifade eder. Ya da ‘Bulunduğum yerde cep telefonum çekmiyor’ yalanı devreye girer.

"Kafası çok meşgul"
İster birini acilen hastaneye kaldırmak zorunda kalsın, ister işinden kovulsun, ister arabası çalınsın. Birlikte olduğunuz erkek sizi aramayı unutmamalıdır. Sizi unutmaktansa, hayatındaki her şeyi unutmayı tercih edecek bir erkekle birlikte olmak istemez misiniz?

"Söylüyor ama yapmıyor"
Günlük hayatta, iş yerinde belki tutamayacağımız sözler veriyoruz. Buna alıştık belki. Ama sizi arayacağını söylemesine karşın aramıyorsa, neden büyük bir mesele olsun ki? Sakın böyle düşünmeyin. Siz sözlerini tutan bir erkekle birlikte olmalısınız.

"Belki de birbirimizden farklıyız"
Bir telefon konuşması sadece telefon konuşması mıdır yoksa karşınızdaki kişinin sizi ne kadar önemsediğinin göstergesi midir? Karşınızdaki kişi özenli biriyse bunun farkında olacaksınız. Unutmayın: E-mailler aynı görevi görmez.

"Ama o çok önemli biri"
‘Meşgulüm’ sözü ancak beş para etmez erkeklerin başvurduğu bir yalandır. İyi bir bahane gibi görünebilir ama sonunda bunu söyleyen kişinin sizi önemsemediği ortaya çıkar. Unutmayın: Erkekler hiçbir zaman istedikleri şeyi elde etmek için çaba harcamayacak kadar meşgul değiller.

"Bir ilişkiden yeni çıktı"
‘Arkadaş’ sözcüğüne dikkat edin. Bu sözcük, erkekler ya da onları seven kadınlar tarafından hiç de arkadaşça olmayan davranışlar için mazeret olarak kullanılabilir. Ağlayarak uyumanıza neden olmayan kişilerle arkadaş olmayı tercih etmelisiniz.

"Sevgili olmak istemiyor ama biz gerçekten flört ediyoruz"
Tıpkı kadınlar gibi erkekler de bir ilişki ciddileşmeye başladığında duygusal olarak korunmak ister. Erkek kadına “Sevgilin olmak istemiyorum” diyorsa, bu gerçektir. İsterse her gece yanınızda olsun. Unutmayın: Size yar olacak bir erkek tamamen onun olmanızı ister.

"Hiçbir şey olmamasından iyidir"
Sizi isteyen, arayan, size kendinizi seksi ve cazibeli hissettiren birini bulmalısınız. Bu kişi sizi gitgide daha sık görmek ister çünkü her gördüğünde sizden daha fazla hoşlanan, hatta sizi daha çok seven biri olmalı. Belki iki haftada ya da ayda bir görüşmek, biraz sevgi ve ilgi görmek haftayı ya da ayı daha kolay geçirmenize neden oluyor ama bütün hayatınızı böyle geçirebilir misiniz?

"Ama sık sık şehir dışına çıkıyor"
Flört ettiğiniz kişiyle aranızda neler olup bittiğini bilme hakkınız vardır. Bunu hak ettiğiniz konusunda kendinizden ne kadar eminseniz, kafanıza takılan soruları o kadar rahat sorabilirsiniz. Ayrılıklar sonrası bir araya geldiğinizde zamanı konuşarak geçirmekten başka yapacak şeyler olabilir ama sorularınıza da bir yanıt almanız gerek.

Önizleme

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder